Do pracy na wysokościach

www.tchp.org.pl Oferta stretch folia

W wielu zawodach związanych z branżą budowlaną, ale także podczas amatorskich prac remontowych, czy renowacyjnych, często nie można się obejść bez pracy na wysokości.

Czasami trzeba coś przykręcić, innym razem pomalować lub naprawić kilkumetrowy sprzęt.

Wtedy zawsze dobrze jest mieć pod ręką odpowiedniej wielkości drabiny.

Najczęściej spotykane drabiny są wykonane z aluminium, dzięki odpowiedniej budowie i antypoślizgowym materiałom na stopniach są wyjątkowo bezpieczne, a także bardzo trwałe – aluminium zapewnia ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, nadają się więc idealnie również do pracy na świeżym powietrzu.

Ciekawym rozwiązaniem są drabiny wielofunkcyjne, które można rozłożyć na odpowiednią wysokość i modulować jej wielkość, dzięki czemu będzie poręczna, łatwo przenośna, a jednocześnie pomoże bez problemu dostać się do miejsca, które akurat remontujemy.

Interesujące są także drabiny przegubowe – być może nie są tak wysokie, jednak dzięki bardzo rozbudowanej części w pionie zapewniają łatwość dojścia do powierzchni „wszerz”, bez konieczności ciągłego jej przenoszenia.