Gdy właściciel komisu samochodowego chce cię oszukać…

www.sztandar.info

Chcąc sprzedać samochód za pośrednictwem komisu samochodowego możemy napotkać na swojej drodze nieuczciwych właścicieli komisów samochodowych. Ich zamiarem nie jest pomoc w sprzedaży naszego auta, a raczej naciągnięcie nas. Jak nie dać sie oszukać? Najlepiej zdać się na swoją intuicję.

Zanim zdecydujemy się skorzystać z usług komisu samochodowego, warto zapytać o opinie znajomych, w tym przypadku poczta pantoflowa może zdziałać cuda. Warto także sprawdzić czy dany komis samochodowy ma swoją stronę internetową, gdzie klienci mogą zamieszczać swoje oceny działalności pracowników komisu. Często takie oceny są obiektywne i podparte doświadczeniami klienta.

Warto też odwiedzić wcześniej potencjalny komis. Zaobserować jakie zwyczaje tam panują, a co najważniejsze – czy ceny samochodów oferowanych na sprzedaż nie są niepokojąco niskie, a może zaskakująco wysokie. Wówczas powinniśmy się zastanowić nad przyczyną takiego stanu rzeczy albo nad zmianą komisu samochodowego.