Jedziemy na wycieczkę z plecakiem

Podróżowanie z plecakiem to z pewnością niezapomniana przygoda. Taka forma wycieczki wymaga jednak dokładnego zaplanowania zawartości naszego bagażu. Powinien być on jak najlżejszy, by dało się go łatwo nosić na plecach, ale jednocześnie zawierać wszystkie potrzebne rzeczy. Staraj się wybrać lekki plecak, ale taki, który będzie miał wiele przydatnych przegródek i komór. Do takiego plecaka włóż ubrania wykonane z lekkiego materiału.

Zamiast grubego swetra, wybierz bluzę z cieńszej, ale utrzymującej ciepło tkaniny. Na rynku dostępnych jest wiele ubrań wykonanych z termoaktywnego materiału. Przygotuj się również na deszcz. Nie zabieraj jednak parasolki, a przeciwdeszczową pelerynkę. Wystarczą Ci dwie pary butów – wygodne adidasy oraz klapki.

Nie zabieraj całych opakowań kosmetyków. Kup puste, mniejsze buteleczki i przelej do nich żel pod prysznic, szampon, odżywkę i inne. Możesz od razu wybrać kosmetyki w wersji mini, które są dostępne w wielu drogeriach. Nie zapomnij o apteczce. Wybierając się w podróż, musisz zawsze o niej pamiętać.

Umieść ją na wierzchu swojego plecaka, by w razie potrzeby, mieć do niej łatwy dostęp.