Możesz liczyć na pomoc z PUP

Założenie firmy nie jest trudnym zadaniem, jednak warto tutaj skorzystać z pomocy profesjonalistów. Jest wiele instytucji, które proponują pomoc w napisaniu biznes planu i załatwieniu wszelkich formalności. Jednak mają jeden minus – za wszystkie usługi musisz zapłacić i to nie małe pieniądze.

Dlatego jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów, warto skorzystać z pomocy miejsc, które robią to za darmo. Gdzie ich szukać? Są w każdym mieście. To Powiatowe Urzędy Pracy.

Powiatowe Urzędy Pracy prowadzą pomoc dla bezrobotnych, a także dla przedsiębiorców. Pomagają na kilku płaszczyznach, dlatego warto skorzystać z ich pomocy. Jeśli masz pomysł na założenie własnego biznesu, koniecznie udaj się w to miejsce.

Tym bardziej, że początkujący przedsiębiorca może liczyć na wsparcie, nawet finansowe. Warto rozpatrzyć taką opcję, ponieważ PUP daje nawet 20000 zł na rozpoczęcie działalności. Oczywiście po spełnieniu wszelkich wymogów.

Są one jednak na tyle przejrzyste, że spokojnie można zwrócić się tutaj o pomoc.