System fotowoltaiczny SolarPod Crown

płyta chodnikowa cena MDM od deweloper Luboń w pobliżu Poznania Luboń domy szeregowe Luboń Deweloper Luboń, domy i mieszkania w Luboniu

Ciekawym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego jest system SolarPod Crown. W przeciwieństwie do tradycyjnych paneli fotowoltaicznych nie wymaga on żadnej integracji w dach budynku. Przy jego montażu nie trzeba wywiercać ani jednego otworu.

Montaż jest bardzo szybki, łatwy i tańszy od tradycyjnych systemów solarnych. Dodatkowym atutem systemu jest jego wytrzymałość. Został przebadany w renomowanych instytucjach i jest w stanie wytrzymać wiatr o sile 200 kilometrów na godzinę.

Dzięki swojej modułowej konstrukcji, użytkownik systemu w każdej chwili może zwiększyć możliwości produkcyjne swojego w dachu, poprzez dołożenie kolejny modułów solarnych. Cały system opiera się na zasadzie plug and play. Całość składa się z prefabrykowanych komponentów, które można złożyć jak klocki.

W systemie wykorzystana została wysokiej jakości stal nierdzewna, która zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo i stabilność całej konstrukcji. System SolarPod można zamontować na każdym dachu, niezależnie od jego pokrycia. Dzięki zastosowaniu tego systemu, właściciel domu jednorodzinnego nie będzie się martwił o nieszczelność dachu po latach eksploatacji systemu instalacji fotowoltaicznej.